Historie

Historie trvající od roku 2002

  • Společnost Petr Křivánek spolupracuje s firmou Moreau Agri spol. s r.o. a NET spol. s r.o. jako autorizované servisní středisko už od roku 2002
  • Náš tým se postupně rozšiřuje o nové odborníky, obnova vozového parku, profesionálního nářadí a přístupu je samozřejmostí. Snažíme se neustále zdokonalovat naše služby a odbornost kolegů k Vaší spokojenosti.
  • V rámci zkvalitňování a rozšiřování služeb našim zákazníkům nás od ledna 2016 naleznete v nových prostorách.

Náš cíl

Poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis

Našim cílem už od počátku bylo a bude poskytovat kvalitní a rychlý předprodejní, záruční a pozáruční servis zemědělských a stavebních strojů. Našim zákazníkům chceme nabídnout naše služby tzv. na klíč, kdy zákazníkovi odpadají veškeré starosti s organizováním nákupu či opravy stroje. Mezi tyto služby patří například:

  • oprava u zákazníka, případně odvoz porouchané techniky do našeho střediska
  • po domluvě přistavení náhradního stroje
  • oprava prováděná v součinnosti se zákazníkem
  • dovoz opraveného stroje

Pokud Vás zlobí Vaše technika, klidně se obraťte na Nás.

Kdo jsme

Tým nadšenců a odborníků

Náš tým

Jsme malý rozvíjející se tým, v současné době se šesti členy. Jsme tým pro který je každá nová závada, oprava výzvou, kterou chceme co nejdříve a nejprofesionálněji vyřešit ke spokojenosti zákazníka.

Nebojíme se ničeho, pomůžeme s výměnou žárovky až po vyproštění nepojízdného stroje z oraniště a provedení generální opravy. Chápeme, že zemědělství a stavebnictví je odvětví, kde člověk balancuje na tenkém ledě. Technika se nikdy nepokazí když stojí nepoužívána pod halou ale v době žní a velké zakázky, proto se snažíme co nejdříve ke stroji přijet a začít daný problém řešit a co nejrychleji zprovoznit stroj.

Náš cíl je jednoduchý a to spokojený zákazník, který nás rád vidí pokaždé, když k němu zavítáme.